Futbolcu İcardi ile Aşk Yaşadığı İddia Edilen Simge Sağın’dan Beklenen İcardi Açıklaması Sonunda Geldi!

Galatasaraylı futbolcu İcardi’nin olay ‘Aşkın Olayım’ paylaşımından sonra şarkının sahibi Simge ile takipleşmesi ortalığı karıştırdı. Olay paylaşımın ardından İcardi duruma müdahale eden bir paylaşım yapsa da Simge’nin herhangi bir açıklama yapmaması dikkat çekti. Şimdi ise Simge sessizliğini yaptığı açıklamayla sonunda bozdu. İcardi ve Simge olayının ayrıntılarına ve Simge’nin İcardi hakkında söylediklerine gelin beraber bakalım.

Simge Sağın’ın Aşkın Olayım şarkısını ve bu şarkının futbolcu Mauro İcardi ile bağlantısını duymayan yoktur diye düşünüyoruz.

Fakat yine de bilmeyenler için anlatalım. Arjantinli futbolcu İcardi, çıktığı maçlarda attığı her gol sonrasında Simge’nin Aşkın Olayım şarkısını taraftara söyletiyor.

İcardi, bu şarkının adeta kendisiyle anılmaya başlandığını fark etmiş olacak ki, geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabından kendi fotoğrafını paylaştığı bir fotoğrafın altına şarkıdan bir söz yazarak Simge’yi etiketledi.

Bunun üzerine Simge’nin İcardi’nin paylaşımını tekrar paylaşması ve paylaşıma kalp emojisi koyması sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

İkilinin sosyal medya hesaplarından birbirlerini takip etmeye başlaması ve Simge’nin yanıp tutuştuğu Beşiktaş’ı takipten çıkarmasının ardından ise ‘Simge Sağın ve İcardi aşk mı yaşıyor?’ sorusu gündeme geldi.

Fakat olayların ardından İcardi bir ayrılıp bir barıştığı sevgilisi Wanda Nara ile fotoğraf koydu ve fotoğrafın altına ‘Tek aşkım’ yazarak iddiaları yalanladı.

İcardi’nin bu paylaşımından sonra sessiz kalan Simge ise geçtiğimiz günlerde katıldığı bir etkinlikte Beşiktaş’ı takipten çıkma sebebi ve Icardi’nin Aşkın Olayım paylaşımı hakkında yaptığı açıklamayla sessizliğini sonunda bozdu.

Simge, Beşiktaş’ı kendisini takip etmediği için daha önceden takipten çıkardığını, golden sonra şarkısının çalmasının tabii ki çok hoşuna gittiğini söyledi.

İcardi’nin ‘Aşkın olayım’ paylaşımı hakkında ise şarkıyı paylaşan herkesi tekrar paylaştığını söyleyen Simge, bunun yalnızca İcardi ile ilgili olmadığını belirtti.

Galatasaray maçına henüz davet edilmediğini söyleyen Simge, eğer davet edilirse maça gideceğini de ekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir