İngiliz Kadının İddiası: Türkiye’de Estetik Ameliyat Oldum, Meme Uçlarım Öldü

İngiltere’den Türkiye’ye estetik ameliyat için gelen 22 yaşındaki Chloe Rose’un memelerinden fazla deri alındığı, meme uçlarında kan dolaşımı eksikliğine bağlı nekroz oluştuğu iddia edildi.

İngiltere’de yaşayan 22 yaşındaki Chloe Rose, Türkiye’de 2 bin 800 pound karşılığında meme kaldırma ameliyatı oldu. Ancak ameliyat sonrası meme uçlarının çevresindeki dokunun zarar gördüğü ve meme uçlarının ‘öldüğü’ iddia edildi.

Daily Mail’in haberine göre, Halifax’te yaşayan Rose, Türkiye’deki 4 saatlik estetik operasyonun ardından uyandığında operasyonun ‘son derece kötü’ geçtiğini gördü. Chloe ile birlikte İstanbul’da olan arkadaşları, cerrahların Chloe’nin memesinden çok fazla deri aldığını, bunun ise meme uçlarında kan dolaşımının zarar görmesine yol açtığını ileri sürdü. İddiaya göre, kadının meme uçlarında ‘nekroz’ yani doku ölümü meydana geldi.

Kadının ailesinin verdiği bilgiye göre, ameliyat randevusu Instagram üzerinden, hakkında ‘beş yıldızlı değerlendirmeler’ yapılan bir şirket tarafından verilmişti. Chloe’nin kardeşi Collette Pickering de kardeşinin meme uçlarına ‘kısmen’ yeniden dikiş atıldığını ama ‘saatler geçtikçe ölmeye devam ettiklerini’ söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x