İsmail Hacıoğlu’dan Melisa Aslı Pamuk’a tepki! ‘Mülteci olarak yerleşmediyse gelmesi lazım’

Yüksel Aksu’nun yönetmen koltuğunda oturduğu, İsmail Hacıoğlu’nun başrol oynadığı, 26 Ocak’ta vizyona girecek ‘Cem Karaca’nın Gözyaşları’ filminin galası, dün akşam Atatürk Kültür Merkezi’nde yapıldı.

CEM KARACA CE ‘TAMİRCİ ÇIRAĞI’ SÜRPRİZİ

Sanat ve siyaset dünyasından pek çok ismin katıldığı gecede Cem Karaca sürprizi yaşandı. Hacıoğlu ve Cem Karaca’nın oğlu Emrah Karaca, filmin sonunda sahneye çıkarak, aramızdan 20 yıl önce ayrılan usta sanatçının hologramıyla düet yaptılar. İsmail Hacıoğlu, 40 kişilik orkestra eşliğinde Cem Karaca’nın unutulmaz eseri ‘Tamirci Çırağı’nı seslendirdi.

“ÜLKEMİZDE MAALESEF TAM OTURMADI”

Yapımla ilgili konuşan İsmail Hacıoğlu, “Bir kısmımız için 6 aylık serüven oldu, bir kısmımız için 7-8 haftada tükendi. Umarım izleyenlerde tükenmeyecek iş olur. Haddimize değil ama bir efsaneden bahsetmeye çalıştık” dedi.

Cem Karaca’ya benzemek için 3D tarama yapılması hakkında ünlü isim, “2.5 saat makyajla çalışmak zordu. Tamam bir şeyler yapıldı ama bizim ülkemizde maalesef tam oturmadı. Umarım bu iş öncü olur” şeklinde konuştu.

MELİSA ASLI PAMUK’A GÖNDERME

Projenin başrol oyuncusu Melisa Aslı Pamuk’un, galaya katılmaması ve Fransa’nın başkenti Paris’ten dakikalar önce fotoğraf paylaşması dikkat çekti.

İsmail Hacıoğlu, Fransa’nın Lille takımında oynayan futbolcu sevgilisi Yusuf Yazıcı ile Fransa’da yaşayan Pamuk’un galaya katılmamasına esprili bir dille tepki gösterdi. Ünlü oyuncu, “Mülteci olarak yerleşmediyse gelmesi lazım” diyerek, rol arkadaşına göndermede bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x