Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde Şevval Şahin’in Dekolteli Elbisesine Yorum Yağdı!

Dün akşam gerçekleştirilen 49. Pantene Altın Kelebek Ödül töreninde birçok ünlü boy gösterdi. En rüküşünden en şıkına kadar hepsini tek tek konuştuk. Şevval Şahin’in de katıldığı törende Şahin, derin yırtmaçlı bir elbise tercih etti. Hem şık hem de dekoltesinin fazla olduğu düşünülen elbiseye yorum yağdı.

2018 yılında Miss Turkey güzeli seçilen Şevval Şahin gerek açıklamaları, gerek iddialı kıyafet seçimleriyle sık sık gündem oluyor.

Tarzı ve gündeme gelen açıklamalarıyla sevilen bazen de negatif yorumlara maruz kalan Şevval Şahin büyük bir takipçi kitlesine de sahip.

Geçtiğimiz akşam 49. Pantene Altın Kelebek Ödülleri görkemli bir gece ile gerçekleştirildi. Şıklık yarışına girildiği etkinlik diğer yıllara göre daha az gafla son buldu.

Şevval Şahin de geceye katılan isimlerden biri oldu. Bir etkinlikte Şevval Şahin olur da onun hakkında hiç konuşmaz mıyız? Tabii ki konuşacağız.

Geceye elbisesiyle damga vuran Şahin’e elbisenin mükemmel olduğundan, yırtmacının fazla olduğuna kadar birçok yorum geldi.

İddialı elbisesiyle Altın Kelebek törenine katılan Şevval Şahin’in verdiği bacak dekoltesi de gözlerden kaçmadı.

Çok kişi tarafından sevilen elbiseye, fazla yırtmaçlı olduğuna dair yorumlar da yapıldı.

Tam olarak Şevval Şahin’in tarzını yansıtan elbise Tayfun Kaba imzalı. Elbisenin fiyatı ise 3.200 dolar yani yaklaşık olarak 92 bin TL değerinde.

Şevval Şahin kendi Instagram sayfasında bu videoyu yayınladı.

Şevval Şahin’in elbisesine gelen yorumlar ise;

?

?

?

?

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x